Херсонська область, Генічеська Гірка вул. Придорожна, 35
Відпочинок
Поряд з готелем
багато розваг, де можна
отримати незабутні
враження

Прокат квадроциклів — 100 м.

Лунопарк — 1 км.

Дельфінарій — 2 км.

Аквапарк — 5 км.

Сафарі парк (Зоопарк) — 10 км.

Лунапарк

Неподалік  від готелю,  на відстані 1км  розташований парк атракціонів «Лунапарк», в якому знайдуться розваги, як для самих маленьких так і для дорослої людини.

Дельфінарій

У Дельфінарії «Оскар», що знаходиться в центрі селища Генічеська Гірка проходять цікаві  розважальні програми. Ці програми розраховані на самого вибагливого глядача. Також у цьому Дельфінарії Ви можете поплавати  з дельфінами. Відстань від готелю до Дельфінарію 3 км.

Аквапарк

Також у Генічеській Гірці розташований великий і яскравий Аквапарк «Оазіс», від висоти атракціонів якого захоплює подих. Відстань від готелю 6 км.

Зоопарк «Сафарі парк»

Для поціновувачів екзотичної фауни, на Арабатській Стрільці існує Сафарі парк, який представлений багатьма видами тварин і птахів. В ньому, також існує контактний зоопарк для маленьких відвідувачів. Відстань від готелю 12 км.

Прокат квадроциклів

Неподалік  від  готелю розташований майданчик прокату квадроциклів. На ньому ви можете орендувати цей екзотичний вид транспорту, чи здійснити груповий виїзд по мальовничим просторам Арабатської Стрілки. 

Екскурсійна програма
Бірючий

Відвідання заповідного острова Бірючій складається з подорожі на катері по морю, сафарі по заповіднику, відвідання старого маяка і відпочинку на мальовничих лагунах цього острову.

Прогулянка по Сивашу

Дана прогулянка відбувається на комфортабельному катері і проходить по неймовірно мальовничим протокам  і лагунам Сиваша.

Обидві екскурсійні програми як найкраще відображають всю красу місцевої флори і фауни.