Херсонська область, Генічеська Гірка вул. Придорожна, 35
Відпочинок
Поряд з готелем
багато розваг, де можна
отримати незабутні
враження

Прокат квадроциклів та велосипедів  --- у готелі.

Лунопарк — 1 км.

Дельфінарій — 2 км.

Аквапарк — 5 км.

Сафарі парк (Зоопарк) — 10 км.

Лунапарк

Неподалік  від готелю,  на відстані 1км  розташований парк атракціонів «Лунапарк», в якому знайдуться розваги, як для самих маленьких так і для дорослої людини.

Дельфінарій

У Дельфінарії «Оскар», що знаходиться в центрі селища Генічеська Гірка проходять цікаві  розважальні програми. Ці програми розраховані на самого вибагливого глядача. Також у цьому Дельфінарії Ви можете поплавати  з дельфінами. Відстань від готелю до Дельфінарію 3 км.

Аквапарк

Також у Генічеській Гірці розташований великий і яскравий Аквапарк «Оазіс», від висоти атракціонів якого захоплює подих. Відстань від готелю 6 км.

Велопрокат

У готелі ви зможете взяти в оренду зручний та сучасний велосипед для подорожі, або прогулянки на околицях Арабатської Стрілці.

Прокат квадроциклів

Поруч з готелем розташована станція з прокату квадроциклів. На яких ви зможете здійснити незабутню прогулянку по просторам і узбережжю Сивашу. 

Екскурсійна програма
Бірючий

Відвідання заповідного острова Бірючій складається з подорожі на катері по морю, сафарі по заповіднику, відвідання старого маяка і відпочинку на мальовничих лагунах цього острову.

Прогулянка по Сивашу

Дана прогулянка відбувається на комфортабельному катері і проходить по неймовірно мальовничим протокам  і лагунам Сиваша.

Обидві екскурсійні програми як найкраще відображають всю красу місцевої флори і фауни.